W tym sezonie inaczej, bo na początku sezonu zdecydowałem się odjechać turniej memoriałowy dwóch byłych żużlowców Włókniarza- Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego. W turnieju nominowałem do udziału po dwóch najlepszych juniorów każdej z drużyn .
Lista Startowa Memoriału im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego- Częstochowa:
1. Bartosz Zmarzlik (Polska) 9,72
2. Adrian Cyfer (Polska) 5,28
3. Piotr Pawlicki (Polska) 8,33
4. Bartosz Smektała (Polska) 3,63
5. Ernest Koza (Polska) 4,57
6. Damian Dąbrowski (Polska) 3,01
7. Krystian Pieszczek (Polska) 6,18
8. Adam Strzelec (Polska) 3,47
9. Paweł Przedpełski (Polska) 7,43
10. Oskar Fajfer (Polska) 6,54
11. Maksym Drabik (Polska) 5,13
12. Adrian Gała (Polska) 3,13
13. Artur Czaja (Polska) 5,78
14. Krystian Rempała (Polska) 3,60
15. Marcin Nowak (Polska) 4,11
16. Mike Trzensiok (Polska) 3,18
17. Oskar Polis (Polska) 2,50
18. Rafał Malczewski (Polska) 2,50
Offline
2015-05-15
Memoriał
1. Bartosz Zmarzlik.......... 3 2 3 3 3 14
2. Oskar Fajfer.............. 3 3 2 3 2 13
3. Paweł Przedpełski......... 2 3 2 3 3 13
Offline
Druga edycja Memoriału!
Lista Startowa Memoriału im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego:
Offline
2015-07-10 at Częstochowa
Memoriał
1. Bartosz Zmarzlik.......... 3 3 3 2 3 14
2. Patryk Beśko.............. 3 2 3 1 2 11 +3
3. Krystian Pieszczek........ 1 3 1 3 3 11 +2
4. Jakub Łukaszewski......... 0 3 3 2 2 10
5. Bartosz Smektała.......... 2 3 2 0 3 10
6. Paweł Przedpełski......... 3 2 2 3 WU 10
7. Maksym Drabik............. 3 0 1 2 3 9
8. Grzegorz Bassara.......... 2 0 3 3 WU 8
9. Kacper Woryna............. 2 2 1 1 2 8
10. Mariusz Kalinowski........ 1 1 0 3 1 6
11. Adrian Cyfer.............. 1 1 2 0 2 6
12. Mike Trzensiok............ U 0 2 2 1 5
13. Kacper Eckstein........... 2 2 U - - 4 (I)
14. Hubert Łęgowik............ 1 0 1 1 1 4
15. Dawid Krzyżanowsi......... 0 1 0 1 0 2
16. Adrian Janowski........... 0 1 0 0 WU 1
17. Oskar Polis............... 1 - - - - 1
18. Rafał Malczewski.......... 0 - - - - 0
No. Results
1: Bartosz Zmarzlik, Bartosz Smektała, Mariusz Kalinowski, Jakub Łukaszewski
2: Maksym Drabik, Kacper Woryna, Krystian Pieszczek, Adrian Janowski
3: Paweł Przedpełski, Kacper Eckstein, Adrian Cyfer, Dawid Krzyżanowsi
4: Patryk Beśko, Grzegorz Bassara, Hubert Łęgowik, Mike Trzensiok (U)
5: Jakub Łukaszewski, Patryk Beśko, Dawid Krzyżanowsi, Maksym Drabik
6: Bartosz Zmarzlik, Paweł Przedpełski, Adrian Janowski, Grzegorz Bassara
7: Bartosz Smektała, Kacper Woryna, Adrian Cyfer, Mike Trzensiok
8: Krystian Pieszczek, Kacper Eckstein, Mariusz Kalinowski, Hubert Łęgowik
9: Jakub Łukaszewski, Adrian Cyfer, Hubert Łęgowik, Adrian Janowski
10: Bartosz Zmarzlik, Mike Trzensiok, Maksym Drabik, Kacper Eckstein (U)
11: Grzegorz Bassara, Bartosz Smektała, Krystian Pieszczek, Dawid Krzyżanowsi
12: Patryk Beśko, Paweł Przedpełski, Kacper Woryna, Mariusz Kalinowski
13: Grzegorz Bassara, Jakub Łukaszewski, Kacper Woryna, Rafał Malczewski
14: Krystian Pieszczek, Bartosz Zmarzlik, Patryk Beśko, Adrian Cyfer
15: Paweł Przedpełski, Maksym Drabik, Hubert Łęgowik, Bartosz Smektała
16: Mariusz Kalinowski, Mike Trzensiok, Dawid Krzyżanowsi, Adrian Janowski
17: Krystian Pieszczek, Jakub Łukaszewski, Mike Trzensiok, Paweł Przedpełski (WU)
18: Bartosz Zmarzlik, Kacper Woryna, Hubert Łęgowik, Dawid Krzyżanowsi
19: Bartosz Smektała, Patryk Beśko, Oskar Polis, Adrian Janowski (WU)
20: Maksym Drabik, Adrian Cyfer, Mariusz Kalinowski, Grzegorz Bassara (WU)
Bieg dodatkowy o 2 miejsce:
21: Patryk Beśko, Krystian Pieszczek
Bieg pamięci toromistrza Jerzego Baszanowskiego:
22: Maksym Drabik, Oskar Polis, Hubert Łęgowik, Rafał Malczewski
Offline